Вработување

  

Екстра Маркет ДООЕЛ има потреба од нови вработени за работна позиција Продовач/ка:

 

Потребни квалификации:

*ССС средно образование;

*со и без работно искуство(предност имаат со искуство);

*основно познавање на компјутери;

*способност за индивидуална и тимска работа;

*способност за работа во смени.

 

Одговорности и овластувања:

 *Продавачот има обрска неговата гондола секогаш да биде уредно чиста, привлечо наредена, да врши дополнување на стока, да води евиденција за роковите на робата;

*Други работни задачи.

 

Работни услови:

 

Работа во смени.

Прва смена од 08:00-15:00 часот / Втора смена 15:00-22:00 часот.

 

Слободните денови се користат во текот на цела недела освен четврток и сабота , во зависност од определениот распоред.

  

За аплицирање пополнете ја следнаtа форма или испратете ни (CV) на маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Аплицирајте

Size limit for each file is 100 MB
Со вашето испраќање на вашите податоци давате согласност да вашите податоци бидат користени во селекцијата на кандидати.Сите пријави ќе бидат разгледани и нема да бидат достапни на други лица

°C

Gevgelija

humidity:%
  YWeather by enter-logic-seo.gr